KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14088434
nr 1408 8434
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Blandteknik, 3 st, Yttermått inklusive ram: 23x30-46x27cm. Signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:46:25
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel